11 Eylül 2014 tarihinde yasalaşan ve uygulanan 6552 sayılı yasa ile Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşmeli ülkelerdeki vatandaşlarımızın çalışma başlangıçları Türkiye de ilk defa sigortalı olmuş gibi başlangıç sayıldı ve Türk Vatandaşlığından izinle çıkıp mavi kart sahibi yurtdışında yaşayan çalışan vatandaşlarımıza Türk Vatandaşlığı nda geçirilen süreleri için borçlanma hakkı verildi.

Ali Tezel Sosyal Güvenlik Müşavirliği yurtdışında , çalışılan ya da ev kadınlığı süreleri ve yaşınıza göre, en düşük ödeme ile en yüksek maaşı alabilmeniz  için borçlanma tutarınızı hatasız hesaplıyor, işlemleri hızlı sonuçlandırmak ve sorun yaşamamak ve yersiz olarak maaş kaybı yaşanmaması için  takip hizmeti sunuyoruz.

Mavi kartlı vatandaşlarımızın eksik sürelerinin doğum borçlanması ile tamamlanıp emekli aylığı bağlanmasını sağlıyoruz.

İsviçre den kesin dönüş yapan vatandaşlarımızın Türkiye Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılacak kesintilerini hesaplayıp, işlem takip hizmeti sunuyoruz. (En çok yapılan hata; borçlanma yapılmayan gün prim kesintileri Türkiye Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından iade edilmeyip kurum kayıtlarına gelir olarak alınmaktadır.)

Free WordPress Themes, Free Android Games